Площа Льва Толстого
Університет
Вул. Тарасівська 3 - А
  • програма_сучасних_профсій_profijet-w5
  • екзамени_підготовка_до_зно_без_стресу
  • профорієнтаційне_тестування_від_edulocation_методика_магеллано_університет

Комфортні приміщення та вигідні умови оренди від Edulocation!

 

Освітньо-комунікативний простір Edulocation пропонує погодинну оренду зручних аудиторій та просторий лекторій для презентацій в самому серці столиці, в центральному районі міста Києва, де поруч зручні розв'язки станцій метрополітену!

Затишні, комфортні та сучасні приміщення ідеально підходять для майстер-класів, інноваційних семінарів та конференцій, творчих вечорів, різноманітних лекцій та інших цікавих заходів.
Лекторій в Edulocation оснащено мультимедійним проектором, що супроводжується великим екраном, що одночасно можна використовувати як маркерну дошку.
В залежності від цілей оренди, в аудиторії можуть бути використані мобільні, пересувні столи або ж практичні крісла з відкидними столиками.
По всій площині діє зона Wi-Fi.

Для ще більшого комфорту у проведені вашого воркшопу ми пропонуємо вам окрему кімнату, оснащену всіма приємностями для відпочинку та перерви на coffee-break, також можемо організувати ланч/обід для відвідувачів вашого воркшопу.

Вмісткість та вартість погодинної оренди:

Лекторій 29 м.кв. – за мобільними столами 10-13чол; за кріслами з відкидними столиками до 30 чол. – 350 грн/год.

Аудиторія 14 м.кв - за мобільними столами 10 чол; за кріслами з відкидними столиками 15 чол. – 180 грн/год.

Аудиторія 10 м.кв - за мобільними столами 6 чол; за кріслами з відкидними столиками 10 чол. – 150 грн/год.

 

Ми відкриті щодня, у будні та вихідні дні з 08.00 до 22.00, з виникнення питань та більш чіткою інформацією телефонуйте за номерами, які вказані на нашому сайті.