Площа Льва Толстого
Університет
Вул. Тарасівська 3 - А
  • програма_сучасних_профсій_profijet-w5
  • екзамени_підготовка_до_зно_без_стресу
  • профорієнтаційне_тестування_від_edulocation_методика_магеллано_університет
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) є невід'ємною сходинкою випускника в самостійне університетське життя. Edulocation дає можливість вступити на цю сходинку з легкістю та змінити статус учня — з абітурієнта на студента! Розпочинайте заздалегіть підготовку в новому освітньо-комунікативному просторі Edulocation, де не тільки навчаються й здобувають знання, ви маєте також можливість відкрити себе по-новому: нові знайомства, спілкування, правильні дії та орієнтири в успішне майбутнє!  
Зовнішньо незалежне оцінювання "маленький" власний хід у "величезній" життєвій грі! ЗНО невід'ємна одиниця навчального процесу, команда простору хоче, щоб ви вдало та з легкістю підготувались до атестації. Освітньо-комунікативний простір Edulocation надає можливість своїм вихованцям сформувати вміння лідера та впевненість в собі, навчить застосовувати ваші можливості у максимальній мірі!
Edulocation надає змогу вивчати мови через розвиток основних компетенцій, а саме комунікативної та соціокультурної. Ми зосереджені у тому, щоб навчити мислити та володіти культурним аспектом життя тих людей, мову яких ви опановуєте. Пропонуємо також програми з удосконалення рідної мови для результативного ведення комунікації та міжособистісних стосунків. Для іноземних громадян, які хочуть відчути всі аспекти слов’янського життя радимо долучитися до вивченння української мови як іноземної.
Освітньо-комунікативний простір розробив власні програми для розвитку компетенцій, що є незмінними одиницями власного успіху. Саме тому Edulocation створює ситуації для проби та самовизначення, скеровує на правильність вибору однієї чи декількох альтернатив. Організовує багатогранні проекти для дорослих та підлітків на вдосконалення та розвиток своїх знань і умінь, які мають практичну цінність не тільки сьогодні, але й в майбутньому!