Площа Льва Толстого
Університет
Вул. Тарасівська 3 - А
  • програма_сучасних_профсій_profijet-w5
  • екзамени_підготовка_до_зно_без_стресу
  • профорієнтаційне_тестування_від_edulocation_методика_магеллано_університет

EDULOCATION

ТВОРИ. ДОСЛІДЖУЙ. ДІЙ.

Edulocation – освітньо-комунікативний простір. Молода й креативна команда, новітні методики, мотивоване навчання, індивідуальний підхід, самопізнання, друзі – усе це Edulocation. З нами ДПА, ЗНО – це легко.

Edulocation пропонує:

якісну підготовку до ЗНО та ДПА гуманітарного напрямку (українська мова, література, історія України, англійська та російська мови);

інноваційні програми розвитку компетенцій (комунікативної, мовної, аналітичної, проектної, компетенції самовизначення тощо) для підлітків та дорослих;

вивчення української та російської мов для іноземців;

мовний простір (вивчення української, російської, англійської, німецької, італійської, польської мов);

комунікативний простір для публічних виступів, дискусій, лекцій, воркшопів, тренінгів та ін.

Концепція Edulocation ґрунтується на унікальному підході до навчання: з нами ви отримуєте не тільки знання, а й розуміння власної траєкторії розвитку, вдосконалення компетенцій та навичок у різних сферах. Лише в нас ви зможете попередньо пройти тестування з професійної орієнтації!

Edulocation забезпечує діагностичне тестування знань студентів. На основі результатів тестування в Edulocation формуються різнорівневі групи. Для кожної навчальної групи в Edulocation коригується програма. Гнучкий графік, врахування потреб студента, ефективні наочні матеріали – усе це допоможе вам легко досягнути поставленої мети.

* В Edulocation можлива індивідуальна форма занять.

Edulocation допомагає підготуватися до ЗНО (10-11 класи); ДПА (8-9 класи), вивчити українську, російську, англійську, італійську та польську мови. При підготовці до ЗНО та ДПА учні систематично виконують завдання у форматі ДПА, ЗНО, що дозволяє проаналізувати учневі динаміку особистих досягнень.

З Edulocation ви вчитеся творити, досліджувати і впевнено діяти!

Edulocation – репетитор нового формату. У майбутнє – з високими результатами та якісними знаннями!